TO NIEMCY A NIE POLSKA SĄ PROBLEMEM EUROPY

Medialna wrzawa w europarlamencie wokół wydarzeń w Polsce ujawnia
mafijna pajęczynę powiązań politycznych między przegrana partia Tuska a rządem niemieckim kontrolującym wszystkie struktury
unijnej biurokracji w Brukseli.
Obywatele Polski w demokratycznych wyborach
w sposób jasny i zdecydowany odebrali władze nieudacznikom z partii lewacko-liberalnej i większością głosów przekazali rządzenie krajem ugrupowaniom patriotycznym w celu zatrzymania procesu kolonizacji Polski przez Niemców i całkowicie im podporządkowanym eurobiurokratom w Brukseli.
Po raz kolejny Polacy nie podporządkowali się niemieckiemu dyktatowi i i przecięli pępowinę łącząca partię Tuska z partia Kohla i Merkel.

Niedawno sekretarz generalny kongresu liberalnego,partyjny kolega Donalda Tuska wyjawił publicznie i nikt nie zaprzeczył, ze grupa tworząca nowa organizacje polityczna w Polsce była finansowana przez chadeków CDU. Tusk .Bielecki , Lewandowski milczą,natomiast potwierdził w mediach te rewelacje ojciec chrzestny Platformy Obywatelskiej Andrzej Olechowski.

Niemcy i Francuzi pamiętają dobrze wielka aferę sprzed lat,kiedy to okazało się,ze kanclerz Niemiec otrzymywał miliardy euro od francuskich i niemieckich korporacji w celu utrzymania przy władzy jedynie słusznej partii. Po ujawnieniu mega afery przez wolne i niezależne media Helmut Kohl zmuszony został do dymisji i odsunięty od sprawowania władzy.
Kanclerz Kohl i i Angela Merkel maja moralny obowiązek wyjaśnić w Parlamencie Europejskim jakimi kanałami finansowali Tuska i jego partie,jak
tworzono nielegalne fundusze i jakie zadania mieli realizować dla Niemiec
przekupieni polscy politycy.
Komisja Europejska powinna powołać komisje śledcza , dogłębnie zbadać nielegalne transfery i ujawnić pozaprawne mechanizmy i fundusze w imię DEMOKRACJI w celu wzmocnienia wiary w sens istnienia Wspólnoty o nazwie Unia Europejska.

Jerzy Krajan Szymański

One comment

  1. Mnóstwo, zalezy równiez od tego czy podejsc dodatkowo z tej strony, jaki opisany jest w artykule, czy moze posluzyc sie odmienną logika myślenia.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *